.

.

New
Дијамантски Прав Трговски Картичка Рака-Потпишан од страна на Уметникот Rency & Сериски Нумерирани од само 99 - Кикирики основоположниците

Дијамантски Прав Трговски Картичка Рака-Потпишан од страна на Уметникот Rency & Сериски Нумерирани од само 99 - Кикирики

DEN 681.60

Тековен
Во продавницата

Концептот Rency Серија.Шарени Rency Поп-Арт на 2,5"x 3.5" Колекционерски Уметност Трговски Картичка.Во ограничено Издание и Поединечно Serially Нумерирани од 99 Картички!.Картичката Е Страна-Потпишан и Рачно Нумерирани од Обратна страна на Уметникот Rency.Премиум 32pt.Акции Картичка.Дијамант Украсен на Двете Страни.Секоја картичка доаѓа во заштитен носителот со Официјална Концепт Rency Печат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди