.

.

New
Сет од 12 Пакет на 11OZ МЕТАЛИК СРЕБРЕНА внатрешна & Справи со Сублимација на бои со Кригла Обложени Керамички Чаши - Професионална Одделение - Сублимација Серија - Кар?

Сет од 12 Пакет на 11OZ МЕТАЛИК СРЕБРЕНА внатрешна & Справи со Сублимација на бои со Кригла Обложени Керамички Чаши - Професионална

DEN 1703.52

Тековен
Во продавницата

Сет од 12 11 OZ Металик СРЕБРЕНА Надворешниот и да се Справи со Сублимација на бои со Чаши - 100% Олово и Кадмиум-Слободни.Секој Кригла доаѓа со Картон Превозот Кутија со Пена Поддржува.Нашите Сублимација Чаши се Двојно Polycoat Апликација, па можете да печатите ништо за тоа преку топлина притиснете!Едноставно ќе се неверојатни резултати за вашата сопствена работа.Совршен за креирање на фото чаши, промоции, подароци, лични keepsakes, уметнички дела изложен, и секоја креативна работа, вие може да сакате со вашиот заврши топлина притиснете машина.Изграден за да се справи со двете топли и ладни пијалоци.Неверојатен избор за кафе, супа, чај, млеко, млеко, топло какао и повеќе.Оваа stoneware собата е исто така еден совршен housewarming или празник присутни, или можеби newlywed свадба регистар подарок ноќта на Вештерките Божиќ сегашноста.Секој кригла е рака бере надвор од собранието линија за да се обезбеди највисок квалитет, во секој случај.ПОДГОТВЕНИ ДА ги КРАСАТ : НЕ-ТОКСИЧНИ Порцелански Филџани Кафе се добро направени, трајни и прилично Обичен подготвени да ги красат.Одличен за DIY проекти.Може да се Прилагоди себе си, загрева ги во рерна за да поставите маркер и тоа работел надвор голема!Ослободете ја вашата креативност!.Нашите комбо-обоени чаши се совршени кога ќе треба да одговара на слики и теми за да бојата на кригла.Овие живописни чаши комбинација на две-тон и rim и да се справи стилови и ќе ви овозможи да се создаде некои од најпознатите шарени чаши кои се достапни на пазарот.Карактеристики Метален надворешниот и, се справи со Чаши Врвот до дното, блиску-да-се справи со декорација машина за миење на садови и микробранова безбедно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди