.

.

New
Десктоп Црна Стакло Табла со Владетел Марко, 5 Маркери, 1 Гумичка, 2 Леплива-Белешки, Наклонот Сува Избрише Биро Подлога Организатор, Компјутерска Тастатура Стојат Ф?

Десктоп Црна Стакло Табла со Владетел Марко, 5 Маркери, 1 Гумичка, 2 Леплива-Белешки, Наклонот Сува Избрише Биро Подлога

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Q3 : Ќе заземаат многу простор на мојата маса?. 【СКРИЕНИ СКЛАДИРАЊЕ-БИРО ОРГАНИЗАТОР】- да го Зголеми вашата работна површина.А2 : не бе, Можете да го користите директно кога ќе го добие, без потреба за дополнителни чекори.За користење со тастатура и монитор биро во собата.14" Дебела. 【КОРИСНИ ВЛАДЕТЕЛ МАРКО ДИЗАЈН】- се Олесни вашата работа и студирање, 15 инчен прецизност владетел—мерење ознаки започне на работ на владеењето, со јасни и точни graduations кои се лесно да се читаат и да се движите низ. 【ГОЛЕМА ПОДАРОЦИ】- Совршен подарок како tabletop табла, имајте на ум преземање на потребните материјали, биро да се направи листа на notepad, тастатура стојат, биро организатор, memo (мемо) одборот за вашата канцеларија, дома или во училница!Дали сте во можност да застане на боење што се случува со редовни пластични обложени?Потоа ZHIDIAN чаша суво избрише табла е вашиот најдобар избор!.Таблет/телефон и пен носителот на врвот. 【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ】- Табела/Телефон и пен носителот на врвот.Црно стакло и исушете ги избришете одбор десктоп е одличен креативност бустер и организациска алатка.Совршен одмор подароци. Стакло големина : 15.Содржи 5 посебна површина за складирање прегради за лесно организирање.ТОПЛО ЗАБЕЛЕШКА : стакло панел себе е Не-магнетни!.Чувајте ги вашите биро чиста и организирана.Вие дефинитивно ќе стави сите видови на остатоци во внатрешноста за организирање на вашиот десктоп, и во исто време да ја зголеми својата тежина, се чувствуваат слободни да пишувате, тоа нема да се движат.А1 : Оваа складирање табла е стаклен капак, па тежината е дефинитивно доволно.П1 : дали Е тоа доволно тешки дека додека пишување тоа нема слајд назад?.Совршен подарок за организирање!За користење со тастатура и монитор биро во собата.8" L x 7" W x 2" H.Сува избрише површина, исто така, служи и како компјутерски подлога и пишување notepad површината.Идеален за секојдневна употреба и се наменети за многу долго време перформанси.【ВРЕДНОСТ ТАБЛА ПОСТАВЕНА】- Вклучува 5pcs маркери, 1pc смешковци соочуваат со гумичка, 2pads 3x3 во пост-тоа лепливи белешки, 3pcs пукнатина за чистење со четки.Најдобар Подарок како tabletop табла, имајте на ум преземање на потребните материјали, биро да се направи листа на notepad, тастатура стојат, биро организатор, memo (мемо) одборот за вашата канцеларија, дома или во училница!Тоа доведува подобра организација, настава и учење без хартија големи трошат.A3 : Тоа зависи од големината на вашето биро, но јас не мислам дека таа зазема многу простор.Десктоп табла е дизајнирана да седат совршено помеѓу тастатура и монитор и е со наклон аглеста за удобно читање и пишување, или пишување кога ќе го користат тоа како тастатура застане.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди