.

.

New
Замена Далечински управувач за JVC DLA-HX1U DLA-HX1E DLA-RS1X DLA-X3BE DLA-X30BE Проектор Црна

Замена Далечински управувач за JVC DLA-HX1U DLA-HX1E DLA-RS1X DLA-X3BE DLA-X30BE Проектор Црна

DEN 547.20

Тековен
Во продавницата

Директна замена за оригиналната JVC DLA-HX1 U DLA-HX1 E DLA-RS1 X DLA-X3 BE DLA-X30 BE далечински управувач.Не setup кодот бара. 12 месеци гаранција.Замена на далечинскиот управувач за JVC DLA-HX1 U DLA-HX1 E DLA-RS1 X DLA-X3 BE DLA-X30 BE со сите функции на оригиналот.Тоа го замени секоја копче на оригиналниот далечински управувач.Ќе добиете тоа со инсталиран функции на оригиналниот далечински.Само стави батерии и таа е подготвена за употреба. 12 месеци гаранција.Компатибилни модели листата : JVC DLA-HX1 U DLA-HX1 E DLA-RS1 X DLA-X3 BE DLA-X30 BE.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди