.

.

New
10 КОМПЈУТЕРИ Scrunchies За Коса - 2 Гроздобер Лак Сомот Влакна се Врзуваат & 2 Сатен венчиња & 4 конска опашка Holdersn & 2 chiffon Еластична Коса Scrunchy, Коса Додатоци за Жени или Тине?

10 КОМПЈУТЕРИ Scrunchies За Коса - 2 Гроздобер Лак Сомот Влакна се Врзуваат & 2 Сатен венчиња & 4 конска опашка Holdersn

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

❀Она што Ќе Добиете : 10 Компјутери коса scrunchies,2*лак Сомот Коса Вратоврска ,2*Сатен венчиња ,4* конска опашка носители,2*косата Scrunchy.Четири материјали и стилови scrunchies се погодни за сите годишни времиња, и да ја променувате бојата и стилот на секојдневните со овие коса scrunchies, се повеќе поставен во свежо ден. ❀Ако се упати назад во 80-тите и 90-тите години и сакате да се стави на вашата коса во scrunchies (или едноставно ги носи на вашиот зглоб како VSCO девојки), ти си на правото место. ❀Премиум Материјал : Овие венчиња се направени од високо квалитетна сомот, сатен и chiffon.еластичен е доволно силна за да се одржи тебе густа коса и не се повлече или финтата коса која е дефинитивно важно. 10 Различни Бои На Коса Scrunchies , Дали За Забава, Работат Или Патување, Или Натпревар Облека, Чевли И Чанти, Или Испраќање Подароци За девојки, тинејџери и дами.Нашата Коса Врски Се Одличен Избор За Вас. ❀Кавга-Бесплатно Услуги на Клиентите : Ние стоиме цврсто зад нашите производи.Секој наш производ доаѓа заедно со грижете се-бесплатно 12 месеци и пријателски услуги на клиентите.За квалитетот на прашања поврзани, замена или рефундирање е дозволено.Ако ви се упати назад во 80-тите и 90-тите години и сакате да се стави на вашата коса во scrunchies (или едноставно ги носи на вашиот зглоб како VSCO девојки), ти си на правото место.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди