.

.

New
Изборот Фигурини Орел Украси за Големата Изложба Канцеларија Десктоп Декорација Украси Dapeng Шири Крила Скулптура Housewarming Бизнис Подароци Украси (Боја : Злато, Голем?

Изборот Фигурини Орел Украси за Големата Изложба Канцеларија Десктоп Декорација Украси Dapeng Шири Крила Скулптура Housewarming

DEN 4461.60

Тековен
Во продавницата

☺ УБАВА ЗНАЧЕЊЕ : орелот е од големо историско значење во Кинеската традиционална култура.Тоа е моќна, величествен и машки.Орел се создаде на небото само за да ги извршуваат слобода и соништа што сака.Ова е местото каде што ние треба да се учи!. ☺ ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ : статуата е направен од високо-квалитетни материјали и е лесно да ги красат домот.Тоа може да додадете инспирација и позитивна енергија за секој омилен простор, што го прави популарен. ☺ ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : многу погодна за семејството, спална соба, дневна соба, балкон, балкон прозорец, канцеларија, детската соба, трпезарија, балкон, павилјон, полица, Божик, Нова Година, за роденден, свадба церемонијата, вечера декорација. ☺ KINKI : совршен kinki идеја за речиси сите прилики.Детски роденден, Божиќ, пријатели' настан, нова канцеларија отворање, ти си повеќе од добредојдена за да се биде креативен.На пример, дај некој кој би сакал да ги красат студио, или во кафе како да се издвоите парче, итн. ☺ УСЛУГА за КВАЛИТЕТ : Ние придаваат големо значење на квалитет на услугите, и се надевам дека клиентите кои доаѓаат тука може да се купат производи што тие сакаат.Ако имате било какви прашања во врска со украси, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во времето.Ви благодариме за изборот на нас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди