.

.

New
(Impoved) 4K HD WiFi Акција Камера DVR Cam DV Видео видео камера Водоотпорен Спортски Камера со Шлем Додатоци Комплет

(Impoved) 4K HD WiFi Акција Камера DVR Cam DV Видео видео камера Водоотпорен Спортски Камера со Шлем Додатоци Комплет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Full HD 1080 P】почетник и деца спортски камера со 2*зум, широк агол леќа, 1080 P видео до 30 fps гарантира дека можете лесно може да се фати секој момент. 【Водоотпорен Случај】Високо-квалитетен водоотпорен случај, оваа подводна камера може да се нурне до 30m/98ft.Да ви помогне да се снима реално вода спортски моменти. 【Слободни додаток пакет】спортски камера со додатоци за монтирање, лесно може да се монтира на шлемови, велосипеди, чантата, автомобили и други објекти.Можете да добиете повеќе забава од вашиот омилен спорт. 【ЕЛЕКТРОНСКИ СЛИКА за СТАБИЛИЗАЦИЈА】акција камерата евиденција мазна, постојан видео без разлика дали сте скијање, нуркањето или си поигруваше со вашето куче низ дворот. 【ПРИЛАГОДЛИВИ ВИДИТЕ АГОЛ】Можете да го прилагодите приказот агол на оваа акција камера во зависност од вашите потреби меѓу 140°, 110° и 70°.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди