.

.

New
Бричење Сад, Бричење Сапун Сад Влажни Домаќинство со Капак за Бања за Дома

Бричење Сад, Бричење Сапун Сад Влажни Домаќинство со Капак за Бања за Дома

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Алуминиумски материјал е и лесно да се чисти.Мазна работ не се повреди на рака.Совршена алатка за влажно бричење човек.Капак дизајн може да се задржи за бричење сапун свежи.Анти-пропадна дизајн на дното може да се лизгаат. 3. Мазна работ не се повреди на рака.Спецификации : Висина : 5.5 cm / 2.2 inch Type : Бричење Mug1 x Бричење Сад со Lid2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди