.

.

New
CALAILIS Индивидуални Кластер Трепките,Eyelash Кластер,DIY Eyelash Проширување,Дома Lash Кластери Екстензии Црна Лепак-базирани Бенд 16mm

CALAILIS Индивидуални Кластер Трепките,Eyelash Кластер,DIY Eyelash Проширување,Дома Lash Кластери Екстензии Црна Лепак-базирани

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【DIY LASH ПРОДОЛЖУВАЊЕ ДОМА】 : Lash кластер екстензии се комплет кој може да се направи и дома.Различни должини може да резултира со различни стилови.Оваа колекција доаѓа во различни должини за да изберете од. 【ГОЛЕМА КОЛИЧИНА EYELASH КЛАСТЕРИ】- Овие lash кластери на мазна црна памук ремени се многу удобен за носење и да се супер нежна и кожа-пријателски.Твоите очи, не се оптоварени со тешки трепките.Со внимателна грижа, високо-квалитетен материјал овозможува овие трепки да бидат повторно употребувани и до 20 пати. 【ПОСТАВЕН ИЗГЛЕДА】- На трепките имаат 3 D слоевит ефект, овие касетни трепките имаат природен изглед и секако може да продолжите и да се прошири вашите очи.Убава око шминка и трепките брзо да се привлече внимание на вас. 【СТАБИЛНА НАВИВАМ】 : Нашите индивидуални трепките екстензии се двојно загрева во текот на производството за да се задржи нивната совршена навивам, не е лесно да се деформира со соодветна грижа.Долго време на задржување и водоотпорен. 【НАЈДОБАР ПОДАРОК & СУПЕР ЦЕНА-ЕФИКАСЕН】- се Се уште размислува за подароци за Божиќ, ноќта на Вештерките, и Денот на Вљубените?Овие lash екстензии колекции се најдобрите подароци.Постојат различни групи со различни должини.Нашата коса и бендот линии се потрајни од други брендови на лажни трепки, што значи дека ќе заштедите пари на шминка на долг рок!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди