.

.

New
Тетоважа налепница 50 Компјутери Микс Големини Транспарентен Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Совети Избрани Пластични Млазници Цевка Тетоважа Снабдувањ

Тетоважа налепница 50 Компјутери Микс Големини Транспарентен Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Совети Избрани Пластични

DEN 792.00

Тековен
Во продавницата

1.Специјализирани стерилни за еднократна употреба тетоважа совети. 2.Сите совети се направени од високо-сила пластика, може да не ' рѓа и еродира. 3.Професионални тетоважа совети се безопасни,sterilized. 4.Професионален стандард на должината одговара на сите тетоважа машини. 5.Тетоважа Совети се подготвени и лесно да се Користи. 6.Пред sterilized од страна на E. O. гас.Должина : 50mm Color : Transparent Package Вклучуваат : 50 компјутери Располагање Совети(3 RT*10/5 RT*10/7 RT*5/9 RT*5/5 M*10/7 M*5/9.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди