.

.

New
EuisdanAA М12 X 1.75-Теренот 30мм Должина на 304 Нерѓосувачки Челик Метрички Хексадецимален Спојка Орев, 2 Buc(М12 X 1.75-Теренот 30мм Longitud 304 Tuerca де acoplamiento хексагонална métrica де acero inox

EuisdanAA М12 X 1.75-Теренот 30мм Должина на 304 Нерѓосувачки Челик Метрички Хексадецимален Спојка Орев, 2 Buc(М12 X 1.75-Теренот

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Теренот : 1.75 mm.Хексадецимален Ширина : 19mm / 0.75".Должина : 30мм / 1.18".Направени на 304 нерѓосувачки челик, добар ' рѓа и издржливи.(Hecho de acero inoxidable 304, buen óxido y duradero.ПРИМЕНА : Силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.(APLICACIÓN : Fuerte y excelente став uso tanto en interiores комо en exteriores.Euisdan AA М12 X 1.75-Теренот 30мм Должина на 304 Нерѓосувачки Челик Метрички Хексадецимален Спојка Орев, 2 Pcs Description : Женски навој,на 304 нерѓосувачки челик материјал.Овој род спојка е дизајниран со женски навој и хексадецимален род.Инсталиран со ракав сидро, оптоварување сидро и сите тема род, итн.Спецификација : Име на Производ : Хексадецимален Спојка Nut Material : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Thread Големина : М12 - 1.75 Хексадецимален Ширина : 19mm / 0.75"Должина : 30мм / 1.18"Оценка : 4.8 Пакет Содржина : 2 buc x Хексадецимален Спојка Nut Description во Spanish M12 X 1.75-Теренот 30мм Longitud 304 Tuerca де acoplamiento хексагонална métrica де acero inoxidable, 2 piezas Paso : 1,75 mm Ancho хексагонална : 19 мм / 0,75"Longitud : 30 mm / 1,18"Hecho de acero inoxidable 304, buen óxido y duradero.APLICACIÓN : Fuerte y excelente став uso tanto en interiores комо en exteriores.

Останатите карактеристики

Product Name:
Hex Coupling Nut
Material:
304 Stainless Steel
Thread Size:
M12 - 1.75
Hex Width:
19mm / 0.75
Length:
30mm / 1.18
Grade:
4.8
Package Content:
2 pcs x Hex Coupling Nut
Description in Spanish :
M12 X 1.75-Pitch 30mm Longitud 304 Tuerca de acoplamiento hexagonal métrica de acero inoxidable, 2 piezas :
Paso:
1,75 mm
Ancho hexagonal:
19 mm / 0,75
Longitud:
30 mm / 1,18
Hecho de acero inoxidable 304, buen óxido y duradero. :
APLICACIÓN:
Fuerte y excelente para uso tanto en interiores como en exteriores.
Обновено

Слични понуди