.

.

New
Безжична Bluetooth Контролер Адаптер Конвертор за Windows PC,Компатибилен со Службен PS4 /PS5/Прекинувач Контролер

Безжична Bluetooth Контролер Адаптер Конвертор за Windows PC,Компатибилен со Службен PS4 /PS5/Прекинувач Контролер

DEN 383.76

Тековен
Во продавницата

PLUG-AND-PLAY:се Инсталира драјверот, автоматски, едноставно пар тоа и го користам.НИСКА ЛАТЕНТНОСТ:Ниска латентност ви овозможува да уживате во игра за содржината на срцето.НЕ се ПОВТОРИ СПАРУВАЊЕ:Пар откако и автоматски да се поврзе следниот пат.Answer : ___________________________ Note : Само поддржува играње игри на КОМПЈУТЕР.НАШАТА УСЛУГА : ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте IWGAME услуги на клиентите тим, ние ќе добиете во контакт со вас во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди