.

.

New
Aopin Плакарот Пол Sockets Гардероба Род Заградата Страната Комплет со Мат Црна Заврши 32-милиметри / 1-1/4 Тешка Должност Плакарот Род Крајот Поддржува Страната Род Носите?

Aopin Плакарот Пол Sockets Гардероба Род Заградата Страната Комплет со Мат Црна Заврши 32-милиметри / 1-1/4 Тешка Должност

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

☑Страната База : 57x50mm / 2.24x1.97 инчен; Вкупна Висина : 22mm/ инчен,Ferrule Кол : 32-милиметри / 1-1/4 инчен (Внатрешно Кол);погоден за помалку од дијаметар 32 мм плакарот прачка или цевка од нерѓосувачки челик. ☑Примена : Тоа Е Широко Користен Во Таванот Виси Пол, Ѕид Виси Пол, Балкон Облека Сушење Пол, Одење Пол, Итн.Дали Сакате Да Го Инсталирате Пластични Поддршка Рамка, Од Не ' Рѓосувачки Челик Плакарот Род, Хром Фиксна Пол Поддршка Рамка Или Други Материјали Род, На Нашата Плакарот Род Загради Ги Исполнува Вашите Потреби За Сушење На Облека, Декорација Завеси, Виси Работи, Итн. ☑Лесно Да Се Инсталира : Првата Вежба Дупки За Монтажа На Површината.Второ, Ќе Тропне На Пластични Проширување Цевки Во Дупка И Се Стегне На Дното Плоча Со Шраф.Конечно, Вметнете Ја Род Да Биде Поддржана Во Род Носителот И Бидете Сигурни Дека Тоа Е На Исто Ниво.Користењето Прилагодливи Завртки За Контрола На Стегање На Прачка. ☑Направени Од Не 'Рѓосувачки Челик, Црна Мат Површина, Високо-Квалитетни Текстура, Силна Носивоста, Цврсти И Трајни, Не Е Лесно Да' Рѓа, Може Да Се Користи Во Затворени Простории И На Отворено, Можат Да Го Издржат 20-30 Кг, Прецизност Аргон Лачно Заварување, Рѓа-Доказ, Отпорни На Корозија, Долг Работен Век.Секој збир е "U" форма пар за лесна инсталација или брзо отстранување на прачка. ☑Пакет : 2 Buc Страната Род Носители, 2 Парчиња Прилагодливи Завртки, 6 Компјутери M4 x 20mm Монтажа Завртки, 6 Парчиња Пластични Проширување Цевки.Се Користи За Задржување на Завеса Род, Плакарот Род, Туш Род, Облека Пол, Виси Род И Др.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди