.

.

New
Џек Шеф Цврсти Тркала потпирачи за тркалата Тешки Гума, Гума Престане да го Блокира за Автомобил Автомобили ЏИП АТВ Камион Гуми потпирачи за тркалата со Широк Рачк?

Џек Шеф Цврсти Тркала потпирачи за тркалата Тешки Гума, Гума Престане да го Блокира за Автомобил Автомобили ЏИП АТВ Камион

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Солидна Тешки Гумени Тркала потпирачи за тркалата】RV тркала логор усвојува силна тешки тврда гума материјал.Нема деформација и да останете во место за неколку месеци.Гума влечење подлога со масло отпорни на површината додадете лизга отпор и издржливи во споредба со пластика или смола-направени потпирачи за тркалата.Имајте возила останување во било каква клима безбедно со долг животен век. 【Универзална Тркала Логор】Овие разноврсна логор блокови се идеални за широк опсег на употреба.Одговараат за патување приколки,автомобили,камиони,RVs,лесни авиони,чамци,комбиња и повеќе.Силен стисок е совршен за повеќето места,конкретни површина во гаража,чакал површина,воланот рампата итн.Секогаш логор во центар точка на тркала. 【Лесно Да го Зграби се Справи со Дизајн】Гумена рачка на гуми потпирачи за тркалата е лесно да се носат и место.Не е лесно да се наведнуваат и ' рѓа во споредба со челик rim се справи и одлична анти-пропадна.Доволно широк за да се комбинираат со јаже за отстранување потпирачи за тркалата под гуми по употребата. 【Безбедност Триаголен Дизајн】Триаголен дизајн со 2 различни површината за различни катови.На мазни дрво површината треба неспокојот страна надолу,или на грубите бетонски подни треба линискиот страна надолу,додавајќи потпирачи за тркалата триење и стабилност.Не грижете возило пропадна. 【Тркала потпирачи за тркалата Големина】Димензија е:8 инчен x 7.76 инчен x 4 инчи.Се справи со големина е : 5.3 инчен x 1.38 инч.Складирање во багажникот,лента со алатки или backseat.Лесен за носење и употреба.1 пакет со 2 тркала потпирачи за тркалата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди