.

.

New
Zenna Дома 166952057Z Индија Мастило Boddington Држач, Четка за заби, Бронза

Zenna Дома 166952057Z Индија Мастило Boddington Држач, Четка за заби, Бронза

DEN 479.76

Тековен
Во продавницата

ДОДАВА ЕДИНСТВЕН ТАЛЕНТ ЗА ВАШАТА БАЊА : На Boddington Четка за заби Носителот карактеристики богата бронза заврши со проѕирен стакло-како смола дизајни.ИЗГРАДЕН ДА се ОДРЖИ ДО 4 четки за заби : Декоративни четка за заби носителот лесно се вклопува 2 стандардна големина четка од двете страни на divider.ЗДРАВ И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : се Направени од издржлив смола и лесно да се чистат со влажна крпа.ОДГОВАРА НА СЕКОЈА СУЕТА, COUNTERTOP ИЛИ ПОЛИЦА : Носителот мерки 4 во.L x 2 in.W x 4.5 во.H.КОМПЛЕТЕН СЕТ : Координираат со други стилски бања додатоци од Boddington колекција од Zenna Дома.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди