.

.

New
Андроид Игра Контролер, Megadream Безжична Клучните Мапирање Gamepad Џојстик Совршен за PUBG & ТРЕСКА, Компатибилен за Android Samsung Галакси, LG, HTC, Huawei, Xiaomi Други Телефон & Таблета (?

Андроид Игра Контролер, Megadream Безжична Клучните Мапирање Gamepad Џојстик Совршен за PUBG & ТРЕСКА, Компатибилен за

DEN 839.76

Тековен
Во продавницата

НЕ СИМУЛАТОР е ПОТРЕБНО – да Усвојат Клучните Мапирање функција (само преземете СТАН), се најавите и да игра игра од оригиналната игра Стан наместо други неовластено платформи или симулатори, никогаш не се грижите за вашиот гејмерски сметка беше забранета со користење на ДРУГИ контролер.Целосна ПОДДРШКА ЗА PUBG & FORNITE – На gamepad ги поддржува повеќето контролер поддржани Акција/Racing/Борбите/Снимање/Атлетика игри од Android App store.За Summoners Војна, Војна Џинови, НБА 2 K Мобилни Кошарка, NBA LIVE Мобилни Кошарка,Маден МАК Overdrive Фудбал, MLB 9 Innings 18. КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ - Бара Android 6.0+ верзија.Поддршка за Samsung Галакси S10+ S10 S9 S8 S7 Забелешка 10+ 9 8 A9 C9, Samsung S20 S20+, LG, Sony Xperia, Мото, Google, Nokia Lumia, Huawei, Xiao МВР, Маса[НО не поддржуваат Android уред со SF ПРОЦЕСОРОТ].ПОДДРШКА ПОВЕЌЕТО ИГРИ -За Call of Duty Мобилен, Хало, Асфалт 9 Легенди, ООП Трки 2, Пиштоли на Славата, Garena Слободни Оган, Последен Ден на Земјата Опстанок, Последното Засолниште Опстанок, 3 D Снајперистот Убиец Пиштол Игри, Светот на Резервоари Блиц MMO и така натаму.ЗАБЕЛЕЖИ – На gamepad е 100% компатибилен со PUBG/ Fotnite, проблем како што не може да притиснете 2 копчиња истовремено или копчето не работи со прилагодувања, тоа е поради вашата игра поставување на проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнеме да го реши проблемот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди