.

.

New
Уметноста Алтернативи Дрво Панел Супер Вредност 8x10 Пакет на 5

Уметноста Алтернативи Дрво Панел Супер Вредност 8x10 Пакет на 5

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Дрвени панели се идеални за традиционалната слика или цртеж.Може да се користи за монтирање на уметнички дела или за мешан медиумите и колаж.Цврсти доволно за impasto - encaustic - општи занает употреба.Се применуваат соодветни земјата за традиционалната уметност работа или се обиде да експериментираат. 8 инчен x 10 инчен - .75 инчен Студио длабочина - пакет од 5.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди