.

.

New
10GBase-ER SFP+ Transceiver, 10G 1550nm SMF, до 40 км, Компатибилен со Cisco SFP-10G-ER, Meraki, Ubiquiti UniFi, Mikrotik, Netgear, D-Link, Supermicro, TP-Link, Broadcom, Linksys и Повеќе.

10GBase-ER SFP+ Transceiver, 10G 1550nm SMF, до 40 км, Компатибилен со Cisco SFP-10G-ER, Meraki, Ubiquiti UniFi, Mikrotik,

DEN 2879.76

Тековен
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Податоци го Оценувате : 10 G.Бранова должина : 1550-nm; Стигнат до : до 40 километри.Влакна Тип : Dual LC single-mode влакна.Широк Компатибилност - за Cisco, Ubiquiti, Netgear, D-Link, TP-Link, Linksys, Broadcom, Работ-core, EMC, F5, Meraki, Mikrotik, Norkia, QTC, Supermicro, и Други Отворени Прекинувачи.Ние сме професионални производителот и да го прифатат прилагодено нарачки.Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за кориснички SKU да ги задоволат вашите потреби.Производи ќе бидат испорачани од Кина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди