.

.

New
Фишер-Цена Малку Луѓе На Едно Намирници Продавница

Фишер-Цена Малку Луѓе На Едно Намирници Продавница

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

За вашата шопинг задоволство! 20+ песни, фрази & sounds.Отворена врата или спин се регистрирате за да ја активирате забава фрази, звуци и песни.Check-out контра со дете-контрола подвижна лента & каса.Moveable aisle со ротирачки полици & врти случај ролери.Исто така, вклучува шопинг количка, намирници торба, и 3 личности : Koby, shopkeeper и купувач.Опис на производот Купување на Малку Луѓе на Едно Намирници Продавница може да биде забавно-пополнети (и храна-пополнети) авантура!Отворете ја вратата да се слушне пријателски поздрав и други забавни фрази, звуци и песни.Земи количката, крстарење по aisle и движете се низ храна избори на ротирачки полици и се врти ролери. (Многу свежо овошје и зеленчук .. yum!) Подготвени да се провери од Местото на шопинг торба на дете-контрола подвижна лента и се движи до каса.Спин се регистрирате за повеќе фрази, звуци и песни за храна, бои & броеви.Години навистина ќе го "акциите" на играње и забава.Тие можат да изберат да се биде на чело на шопинг (и на шопинг кошничката) – или да биде shopkeeper и да ја стартувате да се регистрирате.Бренд Приказна Од Фишер Цена Намирници шопинг (и учење) не е скучна работа на сите кога години престане со Малку Луѓе на Едно Намирници Продавница.Отворање на вратата или предење на каса ролери награди нив со забава фрази, звуци и песни (над 20 во сите) која, исто така, учат за храна, бои и броеви.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди