.

.

New
Autoly 2 Пакети од Нерѓосувачки Челик Плакарот Род Крајот Поддржува Гардероба Плакарот Род Страната Заградата Носител(16mm)

Autoly 2 Пакети од Нерѓосувачки Челик Плакарот Род Крајот Поддржува Гардероба Плакарот Род Страната Заградата Носител(16mm)

DEN 286.80

Тековен
Во продавницата

Тип : Таванот-Планината Заграда, во голема мера одговара најмногу на завесата прачка или гардероба пол.Вкупна Големина : 48 x 39mm / 1.89" x 1.54" (L*Плоча Кол); Завртка Дупка Кол : 5mm / 0.2".Погоден за прачки со дијаметар од 16mm / 0.63-инчен. 2 парчиња Плакарот Род Заградата Држачот.Материјал - плакарот род приклучоци се направени од не 'рѓосувачки челик, анти-' рѓа, отпорен на корозија, трајни производи за употреба.Широка Примена - Ова страната собата е погоден за плакарот, тоалет, перење соби, како и други дополнителни складирање род, тоа е лесно да се откажам крпи, облека, врски, ленти и други ткаенини објекти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди