.

.

New
AQUIS - Оригиналниот Коса Turban, Сет од 2, Совршен Hands-Free Микрофибер Сушење Коса, Море од Стакло (10 x 29 Инчи) и Бела (10 x 27 инчи)

AQUIS - Оригиналниот Коса Turban, Сет од 2, Совршен Hands-Free Микрофибер Сушење Коса, Море од Стакло (10 x 29 Инчи) и

DEN 805.92

Тековен
Во продавницата

СУВА СО AQUITEX ТЕХНОЛОГИЈА - Уникатен AQUITEX материјал е вткаена во канали кои работат брзо и нежно да фитил вода подалеку од косата побрзо од традиционалните памук и тери крпи без преземање на неопходните влага од косата.ЗАШТИТА на КОСАТА НА СВОИТЕ НАЈСЛАБИ - Влажна коса е послаба.Избегне триење од груби материјали и топлина кога косата е во својот најранливите да се задржи насоки посмирен и појак.UNWRAP ЗДРАВА КОСА - Крпа дизајн и комерцијален микрофибер материјал се овозможи здрава коса сушење без триење или топлина да се промовира посилни насоки—и 50% побрзо време на сушење.НАПРАВИ СО ШТЕТА - Остава губење на значително пониско, неспокојот, shinier + поздрав без додавање на било кој производ за вашата рутина.НАПРАВИ СО ШТЕТА - Остава губење на значително пониско, неспокојот, shinier + поздрав без додавање на било кој производ за вашата рутина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди