.

.

New
Роуз Помине Уметност Шарм 48pcs Помине Сјајот Decals Декорација 3D Помине Цвет Дизајн на доградба на Акрилни Нокти Студ Накит Салонот Помине Додатоци Материјали за Женит

Роуз Помине Уметност Шарм 48pcs Помине Сјајот Decals Декорација 3D Помине Цвет Дизајн на доградба на Акрилни Нокти Студ

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пакет содржи : 1 Кутии цвет помине уметност шарм, 12 бои Holographic помине декорација сјај.Различни модерен модел што ќе ви овозможи да имаат сјајни и привлечни нокти совет.На здравјето и безбедноста на : Шарени помине уметност студ decal се изработени од еколошки материјали, не-токсични, која е мазна и удобно да се допре, лесно да се отстрани и нема да му наштети на вашите нокти.Најдобар Избор : различни бои за да го изберете, 12 бои holographic 8d помине шарм за богатите DIY опции.Целосната на личноста која ќе го направи вашиот ноктите сјајна и привлечни.Прилики : Прекрасен подарок за жените, девојка и деца, исто така, може да се користи како партија корист.Цвет нокти decals се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси.Совршен за домашна употреба и ноктите салон.Совршен по-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со примањето на пакетот, ве молиме пратете ми е-маил и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа. (Забелешка : Ние безусловна поддршка замена/враќање/и целосна наплата услуга во рок од 30 дена.).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди