.

.

New
Crazepony Runcam Racer 4 FPV Камера 1000TVL FOV 160 Степен на Супер WDR CMOS 1280 60fps 1.8 mm 4:3 и 16:9 Switchable Објектив за РК Летало со Vista Кабел 8cm ...

Crazepony Runcam Racer 4 FPV Камера 1000TVL FOV 160 Степен на Супер WDR CMOS 1280 60fps 1.8 mm 4:3 и 16:9 Switchable Објектив

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[Надградена Верзија] екранот ефект е оптимизиран за FPV Очила (особено OLED очила), што е подобро од Racer 3 Камерата. [Супер Широк Агол] Напредно квалитет на 160° Пошироката FOV и 1,8 мм Леќа, PAL/NTSC switchable.Тоа може да снимате повеќе широк сцени. [Висока Дефиниција Display] 1000 TVL резолуција и 4 : 3 / 16 : 9 Switchable.Аналогна на дигитална конверзија прави DVR снимање во голема мера. [3 Претходно поставените Режими на Сцени] Тоа е сите временски услови камера со автоматски животната средина адаптација.Лични / Lightrax /Самрак Switchable, можете да се префрлите сцени преку UART или подесување на тастатурата. [Ниска Латентност на 6 MS] Има Супер WDR CMOS Сензор Објектив и 6 ms професионални трки задоцнување.Со тежина од само 5.5 g и димензија во 19*19mm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди