.

.

New
RK73H1JLTD1201F - Фиксна 2-Игли SMD 73H1JLTD1201 (100 Парче Многу)

RK73H1JLTD1201F - Фиксна 2-Игли SMD 73H1JLTD1201 (100 Парче Многу)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди