.

.

New
Четка за заби Држачот за Бања, Голем Електрична Четка за заби Caddy со Дренажа и Против Пролизгување База, Пластични Паста за заби и Четка за заби Организаторот за Сем?

Четка за заби Држачот за Бања, Голем Електрична Четка за заби Caddy со Дренажа и Против Пролизгување База, Пластични Паста

DEN 943.20

Тековен
Во продавницата

????【Разноврсна голема четка за заби и паста за заби Носителот】Како семејство четка за заби носителот може да се одржи прирачник и електрична четка за заби, паста за заби и коса, жилет, лицето чистење, чешли, веѓа тример, шминка четка, лицето чистење, стоматолошки tools.Модерна и минималистички дизајн кој одговара речиси секоја бања оркестарот. ????【Монтажни】бања четка за заби организаторот има 2 прилагодливи dividers за разумно складирање и користење простор, Купатило Countertop Фармацевт Суета Стојат Организаторот може да има мала бања прибор за да се задржи бања чиста и уредна. ????【Лесно Чистење】На мулти функционална Бања Складирање Организатор Caddy, Монтажни дизајн за лесно чистење.На електрична четка за заби носителот има дренажа во близина на дното за брзо сушење и одржување на носителот хигиенски, практични и смирувачко. ????【Анти-се лизга на дното】Бања четка за заби носителот поставите има не се лизга база за да се спречи носителот од лизгање на влажни countertops, тоа исто така го спречува водата на countertop и го задржува countertop чисти. ????【Здрава и Високо Квалитетен Материјал】четката организатор паста за заби носителот направени на сосема нов ABS пластика, без мирис, еколошки и здрави, таписерии изработка, цврсти и издржливи.Против пролизгување лента на дното.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди