.

.

New
KFidFran 1/2 инчи x 1/2 инчи Пескарење Ракави 320 Жито Sandpapers Бенд Тапани 10 Компјутери(1/2 Zoll x 1/2 Zoll Schleifhülsen 320er Körnung Schleifpapiere Bandtrommeln 10 Stück

KFidFran 1/2 инчи x 1/2 инчи Пескарење Ракави 320 Жито Sandpapers Бенд Тапани 10 Компјутери(1/2 Zoll x 1/2 Zoll Schleifhülsen

DEN 302.40

Тековен
Во продавницата

ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ - Дизајнирани со цилиндрична форма.Овие корисна пескарење додатоци обезбеди крајната во перформанси, издржливост и флексибилност.КОМПАТИБИЛЕН - Одговара за брусилки и ротари tools.Добро за deburring, мелење или обликување на нуклеарна резба, дрво, пластика, жад, метал и други DIY производство.ИСТОК ИНСТАЛАЦИЈА - Гумен проширување-тапан mandrels лесно слајд пескарење ракави во текот на тапан и стегнете завртка за да не се лизга одговара.ПРИМЕНА ОПСЕГ - Широко се користи во дом, уметнички занает, дрво, металургија, машини, изградба на бродови и лесни индустрии.(ANWENDUNGSBEREICH - Weit verbreitet во Heimwerker-, Kunsthandwerk-, Holz-, Metallurgie-, Maschinen-, Schiffbau - und Leichtindustrie.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ - 10 x Пескарење Ракави.Постојат различни големини и избрани жито за да ги задоволи вашите барања.(БЕШЕ SIE ERHALTEN - 10 x Schleifhülsen.Es gibt verschiedene Größen und verschiedene Körnungen, um Ihren Anforderungen gerecht zu werden.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди