.

.

New
BBHoping Бременоста Перници,Породилно Перница за Спиење,U-Облик со Полно Тело Перница за Бремени Жени,Назад Колковите Стомак Поддршка и Отстранлив Капак

BBHoping Бременоста Перници,Породилно Перница за Спиење,U-Облик со Полно Тело Перница за Бремени Жени,Назад Колковите Стомак

DEN 959.76

Тековен
Во продавницата

【Карактеристики на производот】 : е мека Ткаенина и кожа-пријателски.Pillowcase со здрав двојно патент за лесно отстранување, машина перат, Не-алергиски пополнување е целосен и траен и дебелината е слободно да се прилагодува со зголемување или намалување на додатен. 【Ергономски Дизајн】 : Нашата бременоста перница дизајн согласува бремени жени тело форма и лулка на вашето тело совршено, го заменува други мали перничиња на креветот и поддршка на целото тело (главата, грбот, вратот, колковите и нозете).На породилно тело перница не ќе се движат по случаен избор.Тоа е како топол удобен прегратка за да се заштити бебето. 【Обезбеди Поддршка】 : Ова породилно перница е поддршка, ќе се обезбеди удобно спиење средина и ефикасно олеснување на болки во грбот, ишијас, фибромијалгија, металоиди,итн ,проштална истурам и вртење.Помага мајки спиење. 【Повеќе намени】 : Породилно перница може да се прилагоди на различни форми, за спиење на ваша страна, лежејќи на грб, читање, додека седи, гледа ТВ, доењето, итн.Тоа може да ве придружува во текот на бременоста и секојдневно. 【Услуги на клиентите】 : BBHoping дизајни на производи специјално за бремена мајка.клиентите задоволство е наш приоритет.Ако вие не го сакате тоа, за било која причина, ние ќе ви ги понудиме бесплатно враќање или размена.Одличен подарок да ја покажете на вашите најблиски, семејство или пријатели кои навистина се грижат за своите релаксација и здравје.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди