.

.

New
interhasa! Хартија Пешкир Фармацевт Ѕид, C-Пати Multifold Хартија Пешкир Фармацевт за Комерцијални Домашна Употреба, Хартиена Крпа Носителот Max 8.4 инчен, Бела

interhasa! Хартија Пешкир Фармацевт Ѕид, C-Пати Multifold Хартија Пешкир Фармацевт за Комерцијални Домашна Употреба, Хартиена

DEN 1684.80

Тековен
Во продавницата

【ТОПЛО ВНИМАНИЕ 】 Овој труд пешкир фармацевт поддржува хартиена крпа Max должина 21.5 cm / 8.4 инч.Поддршка хартиена крпа брендови како Kleen ultral мека серија..Ве молиме проверете ја вашата хартиена крпа големина пред да купите.Ве молиме проверете ја вашата хартиена крпа големина пред да купите. 【ABS МАТЕРИЈАЛИ】 Оваа хартиена крпа носител е направен од Високо-квалитетна ABS материјал со убави и елегантен дизајн.Погоден и за комерцијални и за домашна употреба. 【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Висок капацитет за хартија пешкир фармацевт, што може да се одржи до 250 multifold хартиени крпи. 【ЅИД】 Елегантен дизајн со висока запечатување перформанси, дури и вода падна на производот, хартија за крпи во внатрешноста нема да биде влажна.Идеален избор за ресторани, канцелариски згради, паркови или кампуси, дом, канцеларија, производство, образование, хотел, САЛАТА и други објекти. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И КОРИСТИ】Овој труд фармацевт е дизајниран да се монтира на ѕид за простор за заштеда на енергија, погоден за повеќето хартиени крпи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди