.

.

New
Сан Jamar T1755 Ultrafold Фузија Пешкир Фармацевт, се Вклопува 400 Multifold/240 C-Пати Крпи, 11-1/2 Ширина x 11-1/2 Висина x 6 Длабочината, Арктикот Сина

Сан Jamar T1755 Ultrafold Фузија Пешкир Фармацевт, се Вклопува 400 Multifold/240 C-Пати Крпи, 11-1/2 Ширина x 11-1/2 Висина

DEN 828.72

Тековен
Во продавницата

Простор за Заштеда на Издавање – Компактен дизајн продавници 240 c-пати или 400 multifold крпи.Еден-На-На-Времето на Издавањето – Touchless еден-на-на-време на издавање се намалува отпадот и вкрстено загадување.Куп-Отпорни – го Спречува overstuffing на крпи за да се елиминира clumping и притискање на саканото крпа износ.Лесно Собранието – Едноставен 6-парче собранието трае само неколку минути да се заврши.Лесно Монтирање – Придава на повеќето ѕидни површини овозможувајќи лесен пристап до крпи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди