.

.

New
ERJ2GEJ472X - Фиксна 2-Игли SMD 2GEJ472

ERJ2GEJ472X - Фиксна 2-Игли SMD 2GEJ472

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди