.

.

New
Juvielich Нерѓосувачки Челик Пол Sockets Овална Плакарот Род Крајот Поддржува 4PCS Прирабници Штекер Виси Железнички Род Држачот за Гардероба Плакарот 46x16.5mm

Juvielich Нерѓосувачки Челик Пол Sockets Овална Плакарот Род Крајот Поддржува 4PCS Прирабници Штекер Виси Железнички Род

DEN 198.96

Тековен
Во продавницата

ГОЛЕМИНА : База на Внатрешен Дијаметар Должина : 46mm/1.81";База Внатрешен Дијаметар Ширина : 16.5 mm/0.65";вкупна Должина : 47mm/1.85";вкупна Ширина : 19mm/0.75";вкупна Висина : 12mm/0.47".МАТЕРИЈАЛ : Овална Род Крајот Поддржува направен од висок квалитет на цинк легура, издржливи и долготрајни.ФУНКЦИЈА : Нејзините елипсовиден профил обезбедува повеќе рационализација изглед, додека одржување на неверојатна сила.ПРОИЗВОД АПЛИКАЦИЈА : Широко се користи во гардероба дома или во продавница како поддршка заградата да се одржи плакарот прачка за виси облеката или на другите,итн.ФИКСАЦИЈА И ЛЕСНО : Можете да поставите некој цевка рачката на протезата и потоа се откажам облека на рачката.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди