.

.

New
БАКНЕЖ импресионира Боја Прес-На Нокти, Гел Ноктите Комплет, PureFit Технологија, Кратка Должина, Taupe Награда, полски-Слободен Солидна Боја Mani, Вклучува Првично Подлога

БАКНЕЖ импресионира Боја Прес-На Нокти, Гел Ноктите Комплет, PureFit Технологија, Кратка Должина, Taupe Награда, полски-Слободен

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Зошто полски Кога Ќе Може да ги импресионираат : Каже збогум на лак со НОВИ импресионира Боја Прес-На Нокти; Еден полски-слободен mani во минути; Pure Fit Технологија ги прави супер-тенок Достапен во 24 од најпознатите irresistable нијанси.Полна Боја Прес-На Нокти : Со импресионира удобност одговара и Супер се Одржи Лепило, ќе можете да лесно да се постигне салон во потрага гел лак нокти дома, во минути; Овие лажни ноктите доаѓаат подготвени да се носат, без лепак или лак потребни и нема време на сушење.Долготрајни, Лесна за Апликација : Иам Супер Задржете Лепило за трајни носат, овие чип-доказ, дупка со-доказ, водоотпорен ноктите се безбедни за природни нокти и отстранување е кавга слободен; совршена алтернатива на лак.DIY Ноктите Дека Wow : Со прес-на нокти колекции, гел за нокти, за појавување на manis & pedis, министерствата за деца и повеќе, импресионира има ли опфатени во најжешките солидна лак бои, форми, должини, бои, како и сопствен акцент дизајни.Секој Расположение, Секој Момент : Од 2012 година, ги импресионира Прес-на Нокти, кој патентиран Super Hold технологија и неверојатно гел заврши, има револуција во индустријата за убавина со DIY нокти во минути!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди