.

.

New
ЛЕГО Создателот 3in1 спејс Шатлот Авантура 31117 Зграда за Полнење; Кул Играчки за Деца Кои Сакаат Ракети и Креативни Забава; Нов 2021 (486 Парчиња)

ЛЕГО Создателот 3in1 спејс Шатлот Авантура 31117 Зграда за Полнење; Кул Играчки за Деца Кои Сакаат Ракети и Креативни Забава;

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

На ЛЕГО Создателот 3in1 спејс Шатлот Авантура (31117) играчка поставена инспирира неверојатна улога игра акција во кој 3 модели во 1 – а спејс Шатлот, ракетни играчка и месечината лендер.Вклучува нов астронаут minifigure со шлем и мулти-алатка.На простор explorer може да патуваат во сите 3 простор возила за да додадете дополнителна димензија за деца' изведба.Креативни млади луѓе можат да уживаат во меѓуѕвездениот забава со изборот да летаат шатл во вселената, експлозијата исклучување во ракета играчка или истражуваат далечни планети во а4-нозе месечината лендер.Овој простор играчка поставете го прави совршен подарок за деца на возраст од 8 и до кои се возбудени за играње меѓу ѕвездите со страшни ЛЕГО играчки.Мерење над 4 во. (12 cm) висока, во 11. (28 cm) долго и 7 во. (19 cm) широк, спејс Шатлот играчка е совршена големина за да се игра со дома или да ги преземат за да на некој пријател куќа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди