.

.

New
ENPHOLD Folio Телефон Случај Паричник – Делукс 2 во 1 Виткање Телефон Случај Компатибилен со iPhone 11 – Монтажни Случај и Карта сопственикот – Елегантен и Елегантен Дизајн ?

ENPHOLD Folio Телефон Случај Паричник – Делукс 2 во 1 Виткање Телефон Случај Компатибилен со iPhone 11 – Монтажни Случај

DEN 1163.52

Тековен
Во продавницата

3 поединечни картичка неговото одржување 2+ картички, ПРОЕКТ, возачка дозвола и повеќе;.Компатибилен со i Phone 12 Про Max, 12/12 Про, 12 Мини, 11 Про max, 11 Про, 11, XS Max, X/XS, и XR модели.Внимателен подарок идеја за пријатели, роднини, колеги.Оваа 2 in 1 монтажни мобилен телефон случај со држачот на сигурно ќе стане вашиот омилен!.Материјал : СТП кожа;.Елегантна и Модерна : На ENPHOLD телефон случај со паричник е достапен во 4 прекрасните бои, лесно да се меша и се поклопува со било облека.На Folio 2-во-1 СТП Кожа Монтажни Флип Случај – Функционални и Елегантен Дизајн.Екстра-големи ракав на преградата има сметки, потврди за плаќање;.Елегантен и модерен дизајн, идеален за секојдневна употреба, патуваат, канцеларија, училиште;.Ние го прават тоа по правило од работа само со премиум-одделение материјали и сигурен добавувачи, со цел да живеат до вашиот строги очекувања.Својот софистициран, елегантен дизајн е идеален за бизнис, одмор, патување или за секојдневна облека.Сигурно затворање со магнетни fastener затворач;.Иновативни монтажни случај е лесен за монтирање и отстранување на неколку секунди, ужива во здрав магнетен систем кој нема да ве изневерам!.Надгради 2 во 1 Дизајн : за Разлика од сличните производи на пазарот, Folio држачот на телефонот случај карактеристики подобрен дизајн погоден за модерниот човек или жена во движење, со целосно монтажни магнетни внатрешна телефон случај и повеќе чување џебови за пари, кредитни картички, ID и други важни документи!.Супериорен Одделение Материјали : Овој мобилен телефон случај е направен со врвен квалитет, многу издржливи материјали, комбинација на СТП кожа и здрав крои со магнетни fastener затворач и прикачување на системот да биде лесно да се чисти, водоотпорен и со цел да го издржат тестот на времето!.Зголемено Анти-Нула Заштита : Овој телефон паричникот кожа држи вашиот уред безбедно против несакани штета, вода нота, вдлабнатини или прашина, обезбедување 360-степен нула заштита за екран, рабовите, камера и назад!.Не треба да биде 100% задоволни со вашата нарачка, нашата грижа за корисници оддел е целосно на располагање!.Вода и отпорни на дамки;.Изберете од црна, кафена, сина или виолетова и додадете елегантен забелешка за вашиот изглед!.Она што Ви Треба : Уморни од потрошите богатство за скапи телефонски случаи кои се многу непрактично и никогаш не чини да трае повеќе од неколку месеци?На Folio флип случај со кредитна картичка во држачот е совршен избор за user-friendly и стилски искуство!.Бои : Брилијантен Црна, Boardroom Браун, Нахакан Сина, Palatial Виолетова;.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди