.

.

New
YMLSD Вино Полици,Слободни Стои Вино Стакло Носителот, Гроздобер Вино Стакло Рек Ковано Железо Вино Стакло Носителот, Виси Вино Решетката Шампањ Чаша Носителот Вино ?

YMLSD Вино Полици,Слободни Стои Вино Стакло Носителот, Гроздобер Вино Стакло Рек Ковано Железо Вино Стакло Носителот, Виси

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Safe & Свежи:Секоја Шише Вино е Зачувана Хоризонтално Ensuboth на Вино и Воздушни Меури Се во Контакт со Корк.Имајќи Corks Влажна Овозможува Виното да Остане Свежа Подолго Додека Сте Подготвени да Уживаат во.Складирање и Завршувањето на : Инсталирате во Вашата Кујна, Бар, Ресторан или било Каде Ви се Допаѓа.Таа Изгледа Одлично и се Подготвени за Следниот Импровизиран Партија.Вашето Семејство Гости Сигурно Ќе Биде Импресиониран со тоа што се Однесува на Природата и животната Средина.Тоа е исто Така Добар Избор за да се Даде на Вашите Пријатели Како Подарок.Гроздобер & Селски Вино Полици Метал : на рачно изработени Вино Решетката е Направен од Здрав Железо со Прав Обложен Површина и во Сите Делови Се Добро Запечатени, Така да Нема Остри Рабови, Рѓа-Слободни и Издржливи.На Врвот Clapboard Направен од Цврсто Дрво (Бор)Нг Beacapacity и Издржливост.Вино, Полица Ѕид : Изгледа Носталгични и Модерна, Таа Може да Биде Беспрекорно се Интегрира во Широк Спектар на Соби.Дали за Чување на Вино, Пенливо Вино или Шишиња со Вода, Може да Се Користи.Совршен за Лична Употреба и за Бизнис Употреба.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име : Goblet Носителот, Вино Rack Wish Среќни Секој Ден!Добредојдовте на Нашиот Магазин, Различни Стилови за Вашето Купување.Име на производ : Вино Racks Product Предност : Завртка Зајакнат Дизајн Зголемување на Стабилност и Стабилност на Штанд, Полесно е да се Соберат.Сликарството,Ng Лепливоста, Добра Компактност, Можат Ефикасно да се Спречи Боја исклучување и ' Рѓа Отпорни.Одлична Складирање Рек Работи Како Простор Saver, и Голем Објект-Сад, Давајќи им на Вашите Соба Фокусна Точка со Око-Фаќање на Боја и Елегантен Дизајн.Голема Функционална и Декоративни Прилог за Било која Пригода.Лесен за Инсталација и Простор за Заштеда на енергија:Ова Вино Решетката е Пред Собранието, Тоа Може да Се Монтира на Ѕид Без Напор.Што Виси Дизајн Може Да Се Спаси Повеќе Countertop Простор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди