.

.

New
Keenso детска Играчка Симпатична Цртан филм Животинско Кадифен, Гумени Кадифен Кукла за Деца(Слон)

Keenso детска Играчка Симпатична Цртан филм Животинско Кадифен, Гумени Кадифен Кукла за Деца(Слон)

DEN 350.16

Тековен
Во продавницата

★【Многу симпатична】- деца кадифен топката играчка има симпатична цртан филм животински облик.Навистина совршен роденден подарок или Божиќ подарок. ★【Многу корисни】- Тоа не само што може да се стимулира децата интерес во спортот, но, исто така, да се подобри нивната боја признавање способност, рака‑на око и координација, способност и рацете на способност. ★【Супер меки кадифен】- деца кадифен топката играчка користи супер меки кадифен, симпатична стил.Пренослив, удобен за носење и чување. ★【Голема играчка】- 5 латекс балони, со отворен дупка везови шевовите, vert трајни и не пукаат. ★【Гаранција】- Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем.Спецификација : Предмет Тип : Pickleball Топки Материјал : ЈП Боја : 26 Дупки Портокал/26 Дупки Сјајна Зелена/40 Дупки Жолта Дијаметар : Прибл. 72 mm/2.8 инчи Тежина : Околу. 235.0 g/8.3 оз Количина : 9 Пакет Листа : 1 Сет на Pickleball Топки(3 x Жолта, 3 x Портокал, 3 x Сјајна Зелена) Забелешка : ве Молиме овозможи 1cm/0.4 во грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди