.

.

New
TSWEETHOME Вакуум Изолирани Шише за Вода Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Течење Доказ Широка Уста со Новина Графички Страна се Насликани Цвеќиња Компактен Шише Пијал?

TSWEETHOME Вакуум Изолирани Шише за Вода Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Течење Доказ Широка Уста со Новина Графички

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

*ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН - надворешниот слој на кожа + нано технологија на печатење, убава животна средина. *ДВОЕН ЅИД - внатрешен орган на литургија е двојно-layer нерѓосувачки челик структура, така што топлината зачувување ефектот е подобар и топлина-зачувување период е подолг од 8 години. *ЦВРСТИ, ТРАЈНИ КВАЛИТЕТ - Вакуум изолација технологија не се заклучи на температурата за да го зачува вкусот и свежината да се чува топли пијалаци за 12 часа или ладна за 24. *ШИРОКА УСТА - прави хидратација ветре , и помага за перење полесно. *СЛУЖАТ ЕДНОСТАВНА - Удобен пресврт и се прелива затка прави служи едноставен.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди