.

.

New
Lupantte Бебе Помине Подносителот и Бебето Помине Clipper 5 во 1 со Светло Сет

Lupantte Бебе Помине Подносителот и Бебето Помине Clipper 5 во 1 со Светло Сет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Безбеден и Ефикасен:нема да го оштети кутикулите или меки нокти кревети, безбедно и брзо да ги намали и полски малку ноктите и ноктите.Шепот-Тивка и Предната Светлосна : Lupantte бебе помине clippers со шепот-тивок мотор,без шум. 6 Мелење Глави : Електрични бебе нокти датотека доаѓаат со 3 перница sandpaper други 3 прилози за возрасни употреба.Практичен Помине Clipper : Дојде со бебе помине clipper, криви сечење на рабови дизајн.бебе помине clipper.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди