.

.

New
Пеперутки Ѕид Налепница, Leyorie Фрижидер Магнет Decal Дома Mural Ѕид Налепница Декор Decal 3D Пеперутки Applique

Пеперутки Ѕид Налепница, Leyorie Фрижидер Магнет Decal Дома Mural Ѕид Налепница Декор Decal 3D Пеперутки Applique

DEN 0.24

Тековен
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. (❁3`❁)Овие големи ѕид decals ќе го вашето соби во потрага различни светови во ниеден момент станот. (❁3`❁) Лесно да се Примени, да се Отстрани, Издржливи, Притисок Отпор, Шок Отпорност, Отпорност на Влага. (❁3`❁)Ова огледало на ѕидот налепница Предмет може да бидат отстранети од страна на кое било време без штета за внатрешни работи површината како што се ѕидови, огледала, ламперија, мебел и сл. (❁3`❁)убава ѕид уметност ѕид decal за вашиот дом или канцеларија ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде волшебно атмосфера. (❁3`❁) На налепници може да се примени на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати, Плакари, Пластични, Метални, Плочки, Фрижидери, Автомобили и сл.Прекрасна декорација за вашиот дом, собата, градина, дете соба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : сет Материјал : ПВЦ Димензии : 12 CM(2 парчиња),10 CM(2 парчиња),8 CM(4pcs),6 CM(4pcs) Боја : Бела,Сина,Црна,Жолта,Топла Розова,Црвена,Зелена налепници може да се примени на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати,Плакари, Пластични, Метални, Плочки, Фрижидери, лап-топ компјутери, Автомобили и сл.Пеперутките можат да бидат совршено sticked на повеќето мазни и цврсти ѕидови.Ве молиме да се стави на пеперутки на чисти ѕид и притиснете ги на секоја минута.Тоа е совршен подарок за било какви посебни прилики како Божиќ, свадба, роденден, годишнина, ангажирање, бебето, 18, 21, дипломирањето,пензионирање или само знак на љубов Пакет Вклучуваат : Еден Сет (12 компјутери) ве Молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење!ве молиме разбирање, ви благодариме.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди