.

.

New
Автомобил Аудио Звучници, 3D Ротирачки Treble Говорникот Возило Аудио со Атмосфера Светилка(64-Боја)

Автомобил Аудио Звучници, 3D Ротирачки Treble Говорникот Возило Аудио со Атмосфера Светилка(64-Боја)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Одговара за Бенц.Гласен и јасен квалитет на звукот ви даде добро слушање искуство.Шарени атмосфера светилка дизајн, уникатен изглед, добар декорација точка за вашиот автомобил, како и.Добри Перформанси, добри електрична спроводливост и отпорен на корозија.Лесен и удобен да го инсталирате, мала тежина, преносни да се носат.Компактни димензии, лесно да се инсталира и се вклопува секаде.Тоа се прави на премиум гума и алуминиумски материјал за силна сила и долготрајност.Силен магнет, трајни, не е лесно да се demagnetize.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Гума + Алуминиумски Факултативна Боја : 3-Боја, 12-Боја, 64-Боја Fitment : Одговара за Benz C/GLC Пакет Листата : 2 x 3 D Ротирачки Treble Јазик.

Останатите карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
Rubber + Aluminum
Optional Color:
3-Color, 12-Color, 64-Color
Fitment:
Fit for Benz C/GLC
Package List:
2 x 3D Rotating Treble Speaker :
Обновено

Слични понуди