.

.

New
PPJ 5V AC/DC Адаптер за Graco SSA-5W-05 НАС 050100F Едноставна Власт, Едрилица LX Елита Премиер Едрилица Лајт Мал DLX Lovin Прегратка Sweetpeace DuetSoothe DuetConnect Слатка Притискам Удобен Залив Мо?

PPJ 5V AC/DC Адаптер за Graco SSA-5W-05 НАС 050100F Едноставна Власт, Едрилица LX Елита Премиер Едрилица Лајт Мал DLX Lovin

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Текст : AC 100 V - 240 V 50-60 Hz.PPJ производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Забелешка : ве молиме бидете сигурни дека моделот на вашиот уред пред да го купат.PPJ 5 V AC / DC Адаптер За Graco SSA-5 W-05 НАС 050100 F Едноставна Власт, Едрилица LX Елита Премиер Едрилица Лајт Мал DLX Lovin Прегратка Sweetpeace Duet Soothe Duet Connect Слатка Притискам Удобен Залив Замав Моќ.PPJ 5 V AC / DC Адаптер За Graco SSA-5 W-05 НАС 050100 F Едноставна Власт, Едрилица LX Елита Премиер Едрилица Лајт Мал DLX Lovin Прегратка Sweetpeace Duet Soothe Duet Connect Слатка Притискам Удобен Залив Замав Моќ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди