.

.

New
топла Вода во Шише Торбичка Топла Вода во Шише Торба Двојна употреба Лето Мраз Вреќа за Обновливи Коленото Главата Нога Олеснување на Болката Мраз Вреќа Рака Предм

топла Вода во Шише Торбичка Топла Вода во Шише Торба Двојна употреба Лето Мраз Вреќа за Обновливи Коленото Главата Нога

DEN 3461.52

Тековен
Во продавницата

Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Лекувањето на болките во мускулите, стрес или грчеви, артритис, болки и болки, беспомошна necks, долниот дел на грбот, менструални грчеви и други чести болки и и, исто така може да се удвои до како ладна облога за деца со треска или да се намали отокот за ситни повреди. 5 см, висина се 3 cm Нето Тежина : 0. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5* 3 cmprompt : 1. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1 - 3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9 - 15 дена.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЗБОР - совршен Роденден или Одмор подарок за пријателите и семејството, идеален за одржување сте пријатно во текот на ноќта или брзо болка.Safe Лесно да се Use The широк устата дизајн го спречува добивање изгорени при пополнување на водата, и тоа е лесно да брзо и безбедно се прелива вода во жешка шише вода торба без overflowing Note ве Молиме пополнете во две - третини од топла или ладна вода.ОДЛИЧНО ЗА БОЛКА, ТОПЛИ и ЛАДНИ ТЕРАПИЈА - Топла вода во шише може да се користи само како лек за мускулите, болки и спортски повреди.Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт име на Производ : вода за вбризгување на топла вода bottle Material : гума и полиестер ткаенини Производ Големина : Дијаметар 14. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од околу 0-3cm, ве молиме understand2. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди