.

.

New
Yanco OK-609 Осака-2 Храна Контејнер, 8.75 Должина, 5 Ширина, Меламнин, Бела Боја, Пакет на 48

Yanco OK-609 Осака-2 Храна Контејнер, 8.75 Должина, 5 Ширина, Меламнин, Бела Боја, Пакет на 48

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пакет Димензии : 10.5 L x 12.5 H x 9.75 W (инчи).Пакет Тежина : 23.68 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел број : OK-609. Yanco OK-609 Осака-2 Храна Контејнер, 5" Ширина, 8.75" Должина, Меламнин, Бела Боја, Пакет на 48. За Суши Бар & Бафет.За Суши Бар & Бафет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди