.

.

New
Cuddly Кактус Југозападниот Saguaro Шема Двострано Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет

Cuddly Кактус Југозападниот Saguaro Шема Двострано Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет

DEN 239.76

Тековен
Во продавницата

Ништо урнатините на ден доста како несреќна помине ситуација.Snags се претвори во солзите, и што е брз начин за да се претвори во спротивно пријатно попладне во досадни афера на избегнување на подигање на работите во одредени агли.Но, за среќа, не беа подготвени за тоа.Овие страшни нокти датотеки не се само lifesaver за расчистување до оние кои се нерамни рабови пред тие да се претворат во целосна-на солзи, но различни шарени графика да ги направи модна изјава сите свои.Дизајнот е печатат директно на една страна на секој emery одбор, и двете страни може да се користи за чистење и обликувањето.Плус, тие се продава во сет на четири, па секогаш можете да одржите една рака!.Околу 7.0" (18cm) x 0.8" (2.0 cm) во големина на секоја од нив.На Графика и Повеќе информации за производот.Bouffants & Скршени Срца.За Производот : Ништо урнатините на ден доста како несреќна помине ситуација.Snags се претвори во солзите, и што е брз начин за да се претвори во спротивно пријатно попладне во досадни афера на избегнување на подигање на работите во одредени агли.Но, за среќа, не беа подготвени за тоа.Овие страшни нокти датотеки не се само lifesaver за расчистување до оние кои се нерамни рабови пред тие да се претворат во целосна-на солзи, но различни шарени графика да ги направи модна изјава сите свои.Дизајнот е печатат директно на една страна на секој emery одбор, и двете страни може да се користи за чистење и обликувањето.Плус, тие се продава во сет на четири, па секогаш можете да одржите една рака!Околу 7.0" (18cm) x 0.8" (2.0 cm) во големина на секоја од нив.За Дизајнот : Bouffants & Скршени Срца.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди