.

.

New
YDFXF 3D VR Очила Универзална Виртуелната Реалност Очила Компатибилен со Android Телефон се Игра Твоите Најдобри Мобилни Игри за Сите 5-7 Инчен паметни телефони

YDFXF 3D VR Очила Универзална Виртуелната Реалност Очила Компатибилен со Android Телефон се Игра Твоите Најдобри Мобилни

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Цел екран Визуелно Искуство】 : максимална слика ефект и целокупното искуство направи ќе уживате во прекрасни филмови како седи пред театарот екран, и таму не е црна кутија ефект кога гледање филмови. 【Големи Слушалки VR Очила】 : Со големи слушалки VR очила, искуството е многу добар, овој модел е голем слушалки интегрирани VR очила, со силен квалитет на звукот и стабилен квалитет.Таа донесува монтажни (голем екран рамка) и можат да се користат и големи и мали екран телефони (максимална поддршка 7 инчи) екран на телефонот). 【Го цениме Визуелен Празник】 : го Цениме визуелен празник со голо око.Постои независен прилагодувач за ученички и 0-800° myopia прилагодување, така што за да се обезбеди на корисниците со најдобрите визија.Кога се носи очила, корисници со 0-800° myopia не треба да се носат уште еден пар очила. 【Прилагодливи Ученик и Фокусна Далечина】: Прилагодливи централна и ученик далечина да ви даде најдобри извонредно виртуелната реалност искуство.Нашите VR очила да ги собере сите корисници. 【 Гаранција 】 : Ние исто така ви нуди 100% ризик бесплатно гаранција за квалитет за да се овозможи да се купи со доверба; без прашања праша.Сепак, ние сме прилично сигурни дека ќе биде супер импресиониран со врвен квалитет, вистинската како целосна виртуелна светското искуство, на леснотијата со која можете да го користите и целосно прилагодлив дизајн кој ви овозможува да ја прилагодите, како на различни корисници барања.Имаат свој паметен мини кино за гледање филм / кино никогаш не била оваа забава.Спецификации : Име : VR Glasses Lens дијаметар : за 42mm/1.65 inch Viewing агол : 120°Myopia прилагодување : 0-800°Ученик прилагодување : околу 60-75mm/2.36-2.95 inch Material : ABSCompatible платформи : за i OS, за Android Suitable за : 5-7 инчен паметни phone Plug тип : директни insertion Wearing метод : раководител-mounted Headphones : вграден-во headphones Size : за 19x10x11cm/7.48x3.94x4.33 inch Packing Листа : 1 x VR Glasses1 x Леќа Cloth1 x Корисникот Manual Note : се препорачува користење на мал екран на паметни телефони во рок од 6.5 инчи и екран на мобилни телефони над 6.5 инчи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди