.

.

New
КООРДИНАТОР Преносни Мини Десктоп корпата за Ѓубре, Лесно да се Отскокнување Кога се Притиснати, Погоден за Маса, Спална соба, Купатило, Кујна, Трпезариска Маса, Авт

КООРДИНАТОР Преносни Мини Десктоп корпата за Ѓубре, Лесно да се Отскокнување Кога се Притиснати, Погоден за Маса, Спална

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : ABS.Големина : 6.97 инчи долг * 4.92 инчи широк * 5.31 инчи висок.Лесен за употреба : нежно притиснете го горниот капак, на корпата за ѓубре ќе го отворат капакот.Софистициран дизајн : компактен и модерна замав-топ корпата за ѓубре е дизајниран за употреба во мали простори и под кабинети.Мулти-повод за употреба : погоден за семејства, куќи, барови, кафулиња, хотели, ресторани, забави, buffets, итн.облик : rectangle Structure : standing Model : Desktop trash can Style : Suppressive Material : ABSPackage се Вклучени : * 1 десктоп корпата за ѓубре.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди