.

.

New
RRRYN Рамо Поддршка на Рака, Full HD 1080P Автомобил DVR СТАН Андроид Ноќно Возење Рекордер Широк Агол Автомобил cam

RRRYN Рамо Поддршка на Рака, Full HD 1080P Автомобил DVR СТАН Андроид Ноќно Возење Рекордер Широк Агол Автомобил cam

DEN 2359.20

Тековен
Во продавницата

*User-friendly интерфејс за брза идентификација и интуитивен операција.Тоа е лесно да ги видите и ви овозможува инстант докази за поддршка на осигурување побарувања. *Автоматски рекорд за време на палењето на возилото и автоматски исклучи кога палењето е исклучено, за ослободување од рачна работа. * Евиденција сообраќајни незгоди, патувања со семејството, неочекувани моменти или било какви вредни социјалните медиуми видеа. *Супер широк агол на камерата за да се избегне мртвата зона,Висока брзина на снимање, подршка за реално време и датум за прикажување на видео. *Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме подобра услуга!. *Здраво, добредојдовте во мојата продавница, имам голем број на производи, секогаш постои една погодна за вас!Спецификација : Леќа широк агол : 170°Видео рамка цена : 30fps Fixed начин : двострано tape Video кодирање формат : MOVVideo резолуција : 1080 P/720 PExternal складирање : поддршка ТФ 8 G~32 G (НЕ се Вклучени)Леќа агол на ротација : поддршка manual нагоре и надолу 60° rotation Features : Поддршка јамка recording System : за Андроид 4.0 над голем екран navigator Support авто моќ за да започнете со снимање на видео клип откако автомобил starts Embedded APK датотека за инсталација за автомобил мобилни interconnection Support автомобил и мобилна интерконекција, СТАН конекција,ADAS интелигентни асистент систем.Забелешка : Ако ви треба да се користи ADAS функција, ве молиме да се поврзете на мрежата за надградба на СТАН по симнувањето тоа.Пакет се Вклучени : 1 X Автомобил DVR1 X Корисникот Manual1 X USB Напојување Cord In цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашите кога сте купување!Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики ,ви благодариме!.

Останатите карактеристики

Lens wide angle:
170°
Video frame rate:
30fps
Fixed way:
double-sided tape
Video encoding format:
MOV
Video resolution:
1080P/720P
External storage:
support TF 8G~32G (NOT Included)
Lens rotation angle:
support manual up and down 60° rotation
Features:
Support loop recording :
System:
for Android 4.0 above large screen navigator
Support auto power on to start video recording after car starts :
Embedded APK installation file for car mobile interconnection :
Support car and mobile interconnection, APP connection,ADAS intelligent assistant system. :
Note:
If you need to use ADAS function, please connect network to upgrade the APP after downloading it.
Package Included:
1 X Car DVR :
1 X User Manual :
1 X USB Power Cord :
In order to avoid unnecessary trouble between us,please confirm the item fits your when you are purchasing! If you're not sure,please tell me the part number or send me some pictures ,thanks! :
Обновено

Слични понуди