.

.

New
Дише Мачка Кутре Превозникот Торба Флорални Модел со Рози Авиокомпанија Одобрени Мека Еднострани Миленичиња Патување Превозникот

Дише Мачка Кутре Превозникот Торба Флорални Модел со Рози Авиокомпанија Одобрени Мека Еднострани Миленичиња Патување Превозникот

DEN 719.76

Тековен
Во продавницата

❶Pet патување превозникот големина : 17x10x11.8 во/43x26x30 cm, ве Молиме мерка на вашето домашно милениче е големината и тежината пред да го купите, што овозможува доволно простор за вашето домашно милениче. ❷The милениче торба користи Оксфорд ткаенина и дише-трајни мрежа.Внатрешната подлога беше направен од мек волнени. ❸Multiple Влезот Дизајн : 4 Мрежа Windows и 3 Отворени Врати (две страни влезовите и еден врвот влезот за домашни миленици лесен влез и излез). ❹Two сметководствена методи : со Прилагодливи Рамо, Рака, тоа може како чанта или торба. ❺There е рефлективен појас на лево и десно страни, што го прави побезбеден да патуваат во текот на ноќта.Повеќе Карактеристики ☛страна џеб дизајн може да се стави домашно милениче ужинка или шише за вода во него, многу погодно. ☛4 Мрежа Windows има за цел да донесе повеќе свеж воздух во мачка превозници, нека миленичиња имаат удобно патување. ☛Миленичиња патување превозникот согласност со авиокомпанијата стандардна големина, која одговара на под пред седиштето на повеќето авио превозници.Препорачуваме за домашни миленици до 15lbs. ☛Совршен за Средни и мали мачка, куче, совршено се вклопуваат за миленичиња; идеален за патување, кампување, или околу куќата за да се обезбеди вашето домашно милениче со луксузен место за одмор. ☛Дали сакате да се земе вашето домашно милениче, но не можат да најдат соодветна патна торба?Нашите Патување Милениче Торба -Нека Ви Патување Со Вашето Домашно Милениче.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди