.

.

New
LEEGU за Samsung Галакси A12 Случај, Камера за Заштита Shockproof Двоен Слој Тенок Заштитен Телефонски Случај со Невидливи Магнетен Прстен Потпирачот и HD Екран Заштитник за Samsun

LEEGU за Samsung Галакси A12 Случај, Камера за Заштита Shockproof Двоен Слој Тенок Заштитен Телефонски Случај со Невидливи

DEN 215.76

Тековен
Во продавницата

[Компатибилен Со] Специјално дизајнирани за Samsung Галакси A12 (4 G & 5 G).Пакет inludes слободен МИЛЕНИЧЕ HD Екран Заштитник (Пластика). [Невидливи Ротација Прстен Потпирачот] Невидливи Напредни Прстен Носителот - 360 степени ротирачкото, тоа може да биде потпирачот и дозволи за оптимално гледање позиција. [Високо-квалитетни материјали & Прецизни отвори] Овој мобилен телефон случај е направена од еколошки пластични анти-водат TPU материјал.Сите дупки се направени со вистинска машина калапи, овозможувајќи ви лесно да пристапите на секоја копче и интерфејс. [Екран и Камера за Заштита] : четирите агли се зајакнат, кои можат ефикасно да го ублажи судирот на сила кога мобилниот телефон е намален.Мобилниот телефон случај е два милиметри поголем екран и камера, која може да ги заштити екран и камера. [Магнетни Автомобил Планината] Компатибилен со автомобил планината носителот,здрав, директна адсорпција и многу удобен. (Не вклучува магнетни автомобил планината носителот).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди