.

.

New
PHTDCQ Месинг Круг LED Флеш Качи на Таванот Светлина Злато Ултра-Тенок Три-Боја на Светлина Анти- ' Рѓа Таванот Светлина Посмодерна Едноставна Око за Заштита Акрилик Аба

PHTDCQ Месинг Круг LED Флеш Качи на Таванот Светлина Злато Ултра-Тенок Три-Боја на Светлина Анти- ' Рѓа Таванот Светлина

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[Материјал] парична Казна изработка, уникатен изработка, исклучителна уметност, сите бакар е направен од високо-квалитетни материјали, светилка тело е направен од високо-квалитет чист бакар, и задебелена чист бакар база прави центар на гравитација постабилна и светилка тело е посилна. [Око за заштита] усвојува професионални оптички структура и високо-квалитетни LED извор на светлина за да се задржи стабилен извор на светлина и даде очи удобно светло ефект.Рамномерно прозрачна, без треперење, не вртоглавица, дизајн wholeheartedly се грижи за вашите очи. [Ултра-тенок дизајн] дебелината е само 1.6 инчи.Тоа обезбедува исклучителна и ниско-клуч изглед на вградени LED светилки на таванот, без да плаќаат високи трошоци. [Применливи сцена] Креативен дизајн додава сјај на вашата внатрешна декорација, погоден за различни декорација стилови, и е најдобриот придружник за дневна соба, балкон, спална соба, студии и други области. [Осветлување по продажба] Ако сте во потрага за креативен и високо-квалитетни лустерот.Ве молиме изберете оваа лустерот, кој е најсоодветен и купи со доверба.Ако постои било каков проблем со LED светла, ве молиме да се чувствуваат слободни да го извести нас и ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди